Služby

Obkladačské práce

Díky mnohaletým zkušenostem nabízíme vysokou kvalitu zpracování našich prací. Provádíme obklady klasických keramických dlažeb jakékoliv velikosti, včetně velkoformátových obkladů ( 60x60, 90x90, 60x120 apod.), dále v naší nabídce naleznete obklady mozaikou a neglazovanou kameninovou dlažbou. Provádíme také obklady z mramoru a žuly.

Vzhledem ke kapacitám naší firmy dokážeme realizovat i rozsáhle projekty do 10 000 m2 pokládky. Mezi naše významné zakázky patří například nemocnice, hotely, městské a lázeňské bazény nebo obchodní centra.

Mezi naše největší speciality patří realizace bazénů včetně veškerých izolací.

Nabízíme pokládku:

  • veškerých formátů keramických dlažeb
  • mozaiky
  • kameninové dlažby a obkladů
  • mramorových a žulových obkladů

Dodávka materiálu a stavební chemie

Vždy se snažíme, aby naše služby byly co nejkomplexnější, proto zajistíme veškerý materiál potřebný pro realizovanou stavbu včetně dopravy.

Odborné konzultace:

Veškeré Vaše otázky nebo nejasnosti před i při realizaci pokládky dlažeb a ostatních úprav jsme připraveni s Vámi řešit. Poskytneme Vám odborné poradenství v dané problematice.

Stavební úpravy:

Provádíme veškeré úpravy spojené s obkládáním venkovních i vnitřních prostor jako například podezdívání van a sprchových koutů, montáže hydroizolací nebo nivelace podlah.

Vodoinstalační a dokončovací práce:

Na přání klienta zajišťujeme také veškeré vodoinstalační práce spojené s dokončením zakázky, zajistíme také montáž veškerého sanitárního vybavení.

V případě, že jste nenašli to, co hledáte, kontaktujte nás. Určitě pro Vás máme správné řešení.